Kontakt z biurem rachunkowym ATROKS: Warszawa Targówek – Marki

Z przedstawicielami naszego biura księgowego mogą Państwo skontaktować się telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Zapytania dotyczące usług księgowych, finansowych i informatycznych prosimy kierować dowolną drogą.

Zachęcamy również do wizyty w siedzibie naszego biura rachunkowego na Targówku. Do współpracy zapraszamy firmy z okolic Marek a także z Pragi Północ i Południe, z Rembertowa, Białołęki i innych dzielnic Warszawy.

NIP: 5242625976
REGON: 141013571

Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla miesta stołecznego Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000290092


    W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osób informujemy że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w wyniku wypełnienia oraz wysłania powyższego formularza kontaktowego jest ATROKS Sp. z o.o. z siedzibą ul. Radzymińska 157, 03-645 Warszawa . Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do realizacji zapytania, przedstawienia oferty lub zwrotnego bezpośredniego kontaktu telefonicznego. W związku z przetwarzaniem danych osobowych udostępnionych na niniejszym formularzu podmiotowi danych przysługuje prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do żądania przeniesienia danych. Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących prawach dostępne są w Polityce prywatności.