onas

O nas

O biurze rachunkowym ATROKS

Kompleksowe doradztwo z zakresu finansowego, kadrowo-prawnego i różnorodne usługi księgowe – to nasze specjalizacje. Warszawskie biuro rachunkowe ATROKS – z siedzibą na Targówku – prowadzi obsługę ksiąg, obsługę kadr i płac, sporządza sprawozdawczość roczną i rozliczenia podatkowe. Pomagamy przy formalnościach towarzyszącym zakładaniu firmy przez osoby fizyczne prowadzące działalność, spółki cywilne, partnerskie, handlowe i inne. Możecie Państwo także liczyć na nasze pośrednictwo w otrzymaniu hipotecznych kredytów .

Biuro rachunkowe ATROKS jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością o kapitale zakładowym 50.000 zł i zatrudnia ekonomistów wykwalifikowanych w pracy w służbach finansowo-księgowych i personalnych. Dysponujemy zapleczem kadrowym i sprzętowym oraz oprogramowaniem. Wszystko to pomaga nam sprostać Państwa potrzebom i wymaganiom dotyczącym obsługi finansowej, kadrowej i doradczej.

Osoby zarządzające firmą legitymują się wyższym wykształceniem ekonomicznym z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej a także posiadają licencję Ministerstwa Finansów na prowadzenie biura rachunkowego (o nr 8002/98, 25728/2008). Pozostały personel posiada także wykształcenie wyższe oraz długoletnie doświadczenie z zakresu finansów i rachunkowości.

Zapraszamy do zapoznania się z zakresem świadczonych przez nas usług księgowych!

A następnie do skorzystania z naszych usług.

Każdy nasz klient traktowany jest indywidualnie gdyż jesteśmy niedużą firmą o dużych umiejętnościach zawodowych, dlatego też jesteśmy w stanie poświęcić każdemu klientowi dużo więcej czasu niż w dużych firmach o podobnym profilu działalności. Oczekiwania każdego klienta będą spełnione gdyż klient jest dla nas najważniejszy.
To my dostosujemy nasze Usługi do działania Twojej firmy.